facebook bandzone

HISTORIE v MusiClub Drago
KLUBOVÁ SEZÓNA 2018 / 2019

podzim 2018

...SoundMates, reggae párty s MESSENJAH & COCOMAN, BARBORA POLÁKOVÁ, PROGRES 2, POLETÍME?, reggae párty s MEDIAL BANANA /Riddim show/, SALAMANDRA, ZNOUZECTNOST & Bez Hluku, PEKAŘ, EMERALD SHINE, SARKONIA, APRIL WEEPS, COCOTTE MINUTE & JegR, D&B párty s A-Cray, TŘETÍ DÁMA a HARD BALLS, společný koncert PORTLESS a IMODIUM, TOTÁLNÍ NASAZENÍ + host Brünnfield, QUATTRO BUGGY, URBAN ROBOT, KATTYGYAL KENTA, společný koncert PORTA INFERI a DR.HEKTO, D&B párty s QO ...

jaro 2019

...ZÁVIŠ & ZdendaLele Band, RIDA RADAR, ELEKTRICK MANN & Koně a prase, VANDRÁCI, FLERET, COLECTIV, AC/CZ nejlepší AC/DC revival v ČR, VOXEL + LIGHT & LOVE, PLEXIS & Salmonela Bitch, MORČATA NA ÚTĚKU & The Desperate Mind, POETIKA & Brixtn, Ajdontker, ŠVIHADLO, EMERALD SHINE & Cronica, MUCHA & Comar, POKÁČ & Láska, METALINDA & Public Relations, DARK GAMBALLE & QUATTRO BUGGY, JIŘÍ SCHELINGER revival Ostrava, D&B párty s BASSURAZZ, REST & dj Herby, IMPERIO, ...KLUBOVÁ SEZÓNA 2017 / 2018

společný koncert MUCHA & Vítrholc, společný koncert BASTARD & Lautr, ATMO MUSIC & band, MATEŘSKÁ.com, MIRAI, BIJOUTERRIER & Public Relations, COCOTTE MINUTE, společný koncert JAKUB ONDRA / PETER ARISTONE / LIGHT & LOVE, UŽ JSME DOMA, společný koncert PEKAŘ & JAKUB DĚKAN band, THE SYRUP KABÁT revival, společný koncert PTAKUSTIK & AJDONTKER, společný koncert JAMIROQUAI Tribute Band CZ & Psychonaut, společný koncert PORTLESS feat Henry D & JegR, společný koncert UDG, O5 a RADEČEK, POKÁČ, MŇÁGA A ŽĎORP, NEVÍM, VOJTAANO, ZÁVIŠ, MIRAI, FLERET, MASOMLEJN, AC/CZ (nejlepší AC/DC revival), BUTY, MORČATA NA ÚTĚKU & EWELIN, JIŘÍ SCHELINGER Revival Ostrava, COLECTIV & DJ BOLDRIK & DJ Mike34, METALINDA, LENKA DUSILOVÁ sólo & LONGITAL, XAVIER BAUMAXA, EMERALD Fest ....

    
...i za krátkou existenci klubu u nás stihlo vystoupit už spoustu kapel a interpretů. Hráli u nás například MONKEY BUSINESS, METALINDA, vizovická kapela FLERET, RYBIČKY 48, COCOTTE MINUTE, VYPSANÁ FIXA, NEBE, BUTY, DOGA, LAKE MALAWI s Albertem Černým, MŇÁGA A ŽĎORP, LENKA DUSILOVÁ, IMODIUM, IVAN HLAS TRIO, VOXEL, LIGHT & LOVE, MIRAI, EZYWAY, PEKAŘ & ONDRA ŠTOREK, MORČATA NA ÚTĚKU, GATE CRASHER, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, KERN, XAVIER BAUMAXA & JAZZ PUNK TRIO, LONGITAL (sk), THOM ARTWAY, PAVEL CALLTA, POKÁČ, MARTIN HARICH, JAKUB DĚKAN, DONAHA, WOLF MAIL, VLTAVA, ABRAXAS, Jura Pařez & POZDNÍ SBĚR, JAMMY JACK, TOTO band CZ (dříve NOTOTO), HAZYDECAY, PUNK FLOID, PAVEL DOBEŠ, IVO JAHELKA, SLÁVEK JANOUŠEK, JAROSLAV HUTKA, INSPEKTOR KLUZÓ (Tomáš Matonoha, Vendula Příhodová, Zdeněk Král), ÚSPĚCH, LUCIE REDLOVÁ, TOMÁŠ KOČKO & ORCHESTR, DAVID STYPKA & BANDJEEZ, THE BACKWARDS - Beatles revival, DEEP PURPLE revival, AC/CZ (AC/DC revival), SYRUP KABÁT revival, REDVELVET, EXTRA GANG, DR. HEKTO, VINTAGE MACHINE, NEVÍM, BANDABAND, THE DUST, DEESAX, VĚŠÁK, JAMES HARRIES, KULA PIKLE, DOCUKU, HEAVEN, ŽAMBOŠI, GENTLEMAN´S CLUB, BLACK TUBES, ROCKOVI LIŠÁCI, OT(ROCK), BEHIND THE DOOR, BUGABOO, STETSON, TIMELESS, bubeníci KUBUKU, ROCCA, PORTA INFERI, BAND WITH NO TITLE, THE SCARF, RABIES, ČERNÁ ZÁŘ, FISH&FISH, CHLEBA S MÁSLEM, ACOUSTIC HAM, LOWER STREET, KACZi, VERONICA MARCHI, 4 JOKERS, DECH V ZDECH, THE PROJECT, NO PROBLEMMO, FLORIEN, BASTARDO DENTRO, EMERALD SHINE, COME AND PLAY, DJ DARIO SNIPE, MARYBAND, KLIKA NJ BLUES, BLUESQUERE, POVÍDALY ŽEMUHRÁLY, YOUNG LIGHTERS, SPECIAL BAND, ECHO MESSAGE, GROGY, MARIAN&333, LADY JAM společně s LUKÁŠEM GRÜNEREM, ERAR EŠUS, FOUR-SIDED TRIANGLE, ABBA cover, QUATTRO BUGGY, POSITIVE, STAY ON COURSE, MARCO CAMPOS, HILLTOP, KOWALL COMPANY, THE SMILE, PJ HARVEY TRIBUTE BAND, BLACK ADDER, DEMOS, SARKONIA, AFTER EVOLUTION, SEXTET POHODA, B.B.R., NOTION DEEP, S.P.A.M, PUBLIC RELATIONS, STILL ALIVE, WHITHIN ILLUSION - revival Whithin Temptation, ADASTRA, KOBEREC ....KLUBOVÁ SEZÓNA 2016 / 2017

27.09.2016 - v úterý proběhl v MusiClub Drago první z koncertů naši nově navázané spolupráce s Městským kulturním střediskem v Novém Jičíně, zahrála u nás valašsko-meziříčská formace DOCUKU.

21.10.2016 - v pátek proběhl v našem klubu jeden z koncertů společného turné nejnadějnějších umělců české a slovenské hudební scény - PAVLA CALLTY, JAKUBA DĚKANA a MARTINA HARICHA!!! Hlavně vystoupení Maťo Haricha bylo parádní, ale za poslech a užití si koncertu stáli určitě všichni!

22.10.2016 -
v sobotu 22. října 2016 se v MusiClub Drago uskutečnilo první vystoupení IVO JEHELKY v Novém Jičíně. Ivo Jahelka, populární český advokát a folkový písničkář, známý také jako "zpívající právník", nás skvěle pobavil svým zhudebněním soudních případů a příběhů ze života.

28.10.2016 - v pátek se v MusiClub Drago uskutečnil jeden z vrcholů PODZIMNÍ KLUBOVÉ SEZÓNY 2016 - 2017 - zahrála nám kapela COCOTTE MINUTE. Takovou show náš klub asi ještě nezažil!!! :-) "Jezdit" po hudebním klubu v člunu, to jsme tady ještě neměli.

05.11.2016 - sobotní večer byl v MusiClub Drago ve znamení společného koncertu mladého interpreta THOM ARTWAY se svou kapelou a novojičínské kapely LIGHT & LOVE. Kluci s kapely LIGHT & LOVE u nás pokřtili svou první desku Surrender To The Stars!!!

18.11.2016 - páteční večer byl v MusiClub Drago ve znamení jednoho z vrcholů podzimní klubové sezóny - společného koncertu v rámci AKUSTICKÉHO KAMARÁDI TOUR kapely RYBIČKY 48 a PEKAŘE s jeho bandem. Kapela RYBIČKY 48 společně s PEKAŘEM a jeho bandem nám opět ukázala, proč patří momentálně mezi nejpopulárnější kapely v ČR a velké díky, že jsme se mohli stát součásti jejich AKUSTICKÉHO KAMARÁDI TOUR!!! Obrovské díky patří i všem fanouškům, kteří vytvořili neskutečnou atmosféru!!!

26.11.2016 - za sobotní večer patří poděkování kapele LAKE MALAWI, která nám v MusiClub Drago předvedla skvělý výkon a super koncert!!! Kapela nás mile překvapila svým skromným vystupováním a samozřejmostí byl vynikající hudební výkon na pódiu!!! Nemůžeme rovněž zapomenout na fanoušky, kteří vytvořili skvělou atmosféru!!!

03.12.2016 - první prosincový sobotní večer patřil tentokrát valašsko-meziříčské kapele MŇÁGA A ŽĎORP! Pánové to s fanoušky kapely u nás pěkně rozjeli a určitě je třeba za rok zase v MusiClub Drago uvítáme!!!

10.12.2016 - tento sobotní večer v MusiClub Drago patřil pardubické pop punkové kapele VYPSANÁ FIXA!!! Kapela předvedla své vystoupení plné energie, kdy jedinný fanoušek v klubu nezůstal klidným!!!

16.12.2016 - v tento pátek nás poctil již podruhé svou návštěvou český zpěvák a písničkář VOXEL, tentokrát společně s POKÁČEM v rámci společné TOUR, CO SEDNI!!! I tentokrát nás mladí pánové skvěle pobavili!!!KLUBOVÁ SEZÓNA 2015 / 2016

16.10.2015 - v pátek proběhl v MusiClub Drago punk rockový koncert kapel PUNK FLOID  a RABIES. Ač jsme "byli malinko v očekávání", zda nám tyto kapely nezboří náš klub, byli jsme mile překvapeni a určitě to nebylo jejich poslední vystoupení... Například u Punk Floidů padla zmínka o společném koncertu s kapelou Volant... Uvidíme, co čas přinese... Děkujeme!!!

30.10.2015 - v tento pátek proběhla v MusiClub Drago asi "druhá největší akce" po Fleretech a to společný koncert kapel NEBE a MIRAI. Jako první zahrála kapela Mirai, poté nastoupila kapela Nebe. Obě seskupení předvedly skvělou show a předvedly nám, že ne nadarmo se v současnosti vyskytují na vrcholku popularity a momentálně baví celou republiku!!!
Děkujeme a těšíme se zase na další vystoupení v našem klubu!!!

28.11.2015 - skvělé pokračování úspěšné MUZIKANTSKÉ PÁRTY II. Děkujeme všem účinkujícím, fanouškům a hlavně Bárnymu za organizaci a nápad!!! K účinkujícím se tentokrát přidali i členové kapel Rockoví Lišáci a Deep Purple revival. Podle nás bylo toto pokračování ještě o malinko lepší první párty!!!

05.12.2015 - na Mikulášskou sobotu proběhla v MusiClub Drago jedna z doposud největších akcí a to SPECIÁLNÍ AKUSTICKÝ KONCERT kapely RYBIČKY 48. Akci zahájil svým vystoupením 11-ti letý Vojta Pisařovic na bicí. Kapela RYBIČKY 48 nám poté zahrála své hity v akustickém provedení, některé navíc prokládané prvky country... SKVĚLÉ, SKVĚLÉ, SKVĚLÉ!!!
Akce se opravdu velmi povedla, za což děkujeme jak všem účinkujím, tak i všem fanouškům!!!

22.01.2016 - v pátek jsme zahájili "hudební sezónu" pro rok 2016 a v MusiClub Drago se uskutečnil křest nového CD kapely DR. HEKTO "Každý nám může..." s hostem novojičínskou kapelou VĚŠÁK. Večer zahájili "Věšáci", poté nastoupili pánové z DR. HEKTO a pěkně to u nás rozjeli!!! Přibližně v polovině vystoupení pokřtili společně s bývalým členem Citrónu Fanym Michalíkem a dalšími hosty své nové CD a potom úspěšně "svůj večer" dokončili další várkou rockové muziky!!!
Klobouk dolů před všemi účinkujícími v tento "Dr. Hektovský večer". DĚKUJEME!!!!!

23.01.2016 - sobotní večer byl zaměřen spíše pro "mladší generaci fanoušků", zahráli si u nás VOXEL a novojičínská kapela LIGHT & LOVE!!! Akci zahájil svým vystoupením před plným MusiClub Drago mladý bubeník Vojta Pisařovic, mj. "svěřenec" ze ZUŠ Šimona Bílého, který potom vystoupil s kapelou Light & Love!!! Vojta se nerozklepal a opět se parádně ukázal!!!
Poté na pódium vystoupil VOXEL a ukázal nám všem, proč momentálně patří mezi nejpopulárnější písničkáře své generace. Závěr obstarala "domácí kapela" LIGHT & LOVE!!!! Kluci se svým fanouškům předvedli v "plné síle" a bylo to vynikající, za což je fanoušci 3x vytleskali zpět!!!
VŠEM ÚČINKUJÍCÍM, kteří se tento večer na pódium v MusiClub Drago ukázali a předvedli své umění moc děkujeme!!! Díky patří i fanouškům, kteří vytvořili skvělou atmosféru!!! Děkujeme a tleskáme!!!!!!!

13.02.2016 - v sobotu v MusiClub Drago pořádala ZŠ Komenského 68, Nový Jičín "Večírek školy ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA aneb TAKOVÍ JSME BYLI..." Jak se říká "k tanci a poslechu" hrála kapela T4F, které patří velké poděkování za skvělý večer po hudební stránce!!! Kapela měla štastnou ruku a vynikající výběr skladeb!!! Lidé se parádně bavili!!! Celý Večírek zahájil na bicí jeden z žáků školy Vojta Pisařovic, paráda lidé se hned "chytali"!!! V rímci programu předvedla své vystoupení orientální tanečnice a "skokani přes švihadla"... Hóóóóódně nás všechny pobavily svým vystoupením paní učitelky ZŠ Komenského 68, NJ!!! Škoda, že to neviděli i žáci školy, ale jen rodiče... Myslíme si, že se Večírek parádně povedl!!! ...snad jen škoda, že další bude až za rok...!!!!

26.02.2016 - o tomto pátečním večeru se v MusiClub Drago uskutečnil jeden z vrcholů hudební sezóny 2015/2016!!! Velké poděkování patří kapelám POZDNÍ SBĚR a FLERET za úžasný dvojkoncert!!! Obrovské díky patří rovněž všem fanouškům, kteří dorazili a bavili se...
...a dobrá zpráva na závěr, MŮŽETE SI VE SVÝCH DIÁŘÍCH ZAZNAČIT DATUM 24. ÚNORA 2017, paní managerka Fleretů si tento datum do svého diáře už POZNAČILA a tím se dostáváme i pro pro rok 2017 mezi několik málo klubů, kde tato skvělá kapela během zimy vystoupí!!!


27.02.2016 - v sobotu večer nás v MusiClub Drago navštívil INSPEKTOR KLUZÓ!!! Poděkování patří všem interpretům, kteří vystoupili ve složení TOMÁŠ MATONOHA, VENDULA PŘÍHODOVÁ a ZDENĚK KRÁL.!!!
Večer se opravdu vydařil, "střílející tank" a "pochodující německou armádu střílející ze samopalu" jsme ještě určitě v klubu neměli...!!!

18.03.2016 - v pátek se uskutečnila jedna z "největších akcí" v MusiClub Drago a to vystoupení kapely BUTY!!!
Děkujeme kapele BUTY za skvělý cca 3 hodinový koncert, spousta z nás se "malinko vrátila v čase zpět" :-) a bylo to skvělé!!!!


01.04.2016 - o prvním dubnovém pátečním večeru se v MusiClub Drago uskutečnil jeden z koncertů mini turné PEKAŘE s ONDROU ŠTORKEM z kapely RYBIČKY 48. Kluci nám názorně ukázali, že i ve dvou lze předvést vystoupení plné energie a pobavit své fanoušky!!! 

30.04.2016 - poslední dubnový páteční večer se v MusiClub Drago uskutečnila závěrečná zastávka TOUR 2016 kapel MORČATA NA ÚTĚKU a GATE CRASHER. Parádní atmosféra, skvělé kapely a výborný zvuk, tak by se ve stručnosti dala charakterizovat tato akce!!! ...písničky kapely Morčata na útěku jsou opravdu "chytlavé"... :-)

31.05.2016 - posledním vystoupením klubové sezóny 2015/2016 byl
v MusiClub Drago koncert českého folkového hudebníka, skladatele a písničkáře JAROSLAVA HUTKY.KLUBOVÁ SEZÓNA 2014 / 2015

KŘEST Music Clubu Drago
10.10.2014 - v Music Club Drago vystoupil LUKÁŠ GRÜNER, kterého doplňovali členové skupiny LADY JAM. Symbolicky ve 22:10hod proběhl decentní křest klubu, kmotrem se stal LUKÁŠ GRÜNER, který zde vystoupil už podruhé a už z "titulu kmotra klubu" se zde rád vrátí. Napříště nám slíbil, že vytvoří "mezinárodní seskupení" a přiveze k nám i své kolegy ze zahraničí, máme se na co těšit...

23.01.2015 - v pátek se uskutečnila letošní úvodní větší akce. Konal se u nás první ročník "tak trochu netradičního" ROCKOVÉHO PLESU. Lidí mohlo dorazit i více, ale všichni, kteří došli, se bavili úžasně do pozdních ranních hodin. Vylosována byla bohatá tombola a probíhaly různé taneční soutěže. Hrála skupina Rocca. Sponzorům moc děkujeme za poskytnuté dary do tomboly!!! Všem návštěvníkům děkujeme za účast a doufáme, že si akci moc užili. Na závěr totiž padaly otázky, kdy se uskuteční další ples....???

06.02.2015 - pátek proběhl v Music Clubu Drago ve stylu "premiér"... Jako první vystoupila kapela MIRAI, pro níž to bylo první společné vystoupení na veřejnosti. Kluci zahráli sice jen cca 5 skladeb, ale určitě o nich ještě uslyšíme!!! Vystoupení bylo plné energie a super!!! Doufáme, že na nás kapela MIRAI nezapomene a v brzké budoucnosti u nás zahrají "komplet" koncert...
Poté nastoupila na pódium kapela BUGABOO. Kapela měla, pro změnu, své první vystoupení po delší pauze a bylo vidět, že jim koncertování už chybělo a jak se na něj těšili... Parádní koncert!!!!

20.02.2015 - v tento únorový pátek si náš klub "pronajala" ZŠ Nový Jičín Tyršova a uspořádala u nás svůj "nultý" Večírek trochu jinak. K tanci a poslechu hrála skupina Ypsilon. Podle nás se večírek určitě povedl, o čemž svědčí slova pořadatelů, že by rádi u nás uspořádali další ročník.

21.02.2015 - při vši úctě ke všem, kteří u nás do teď vystupovali, se v tento den uskutečnila doposud největší akce - koncert kapely FLERET!!! Jako předkapela nažhavilo publikum "akustické trio bez hranic" CARPE DIEM, které by si během května mělo u nás zahrát na samostatném koncertu.
Po 21 hodině začala doposud největší show - kapela FLERET. Bylo to neskutečné vystoupení plné energie, super hudba a skvělé prupovídky členů kapely!!! Kapela si prostředí našeho klubu hodně pochvalovala. Velkou pochvalu si zaslouží všichni návštěvníci koncertu, kteří se rovněž zasloužili o skvělou atmosféru!!!


04.04.2015 - v sobotu se uskutečnila první MUZIKANTSKÁ PÁRTY, která volně navázala na jamování v našem klubu. Ukázala se tady spousta muzikantů z různých kapel nejen na pódiu, ale i mezi publikem, kteří přišli podpořit své kolegy. Doufáme, že při druhé MUZIKANTSKÉ PÁRTY ztratí někteří z nich ostych a ukážou se na pódiu. Už teď se začíná s přípravou druhé MUZIKANTSKÉ PÁRTY, která by se měla uskutečnit zhruba za půl roku... Z našeho pohledu a hlavně z ohlasů všech zúčastněných se jednalo O HODNĚ PODAŘENOU AKCI, která se určitě stane "tradicí" v našem klubu!!! Všichni, co jen mluvili a nedorazili, můžou teď jen "litovat".... ...ale stejně by se už asi do klubu "nevešli"...
Jednalo se (bez diskuze) o druhou největší akci v Music Clubu Drago!!!
Moc děkujeme všem zúčastněným za super PÁRTY!!!
A jedno speciální velké díky patří Bárnymu za nápad a organizaci této akce!!!

11.04.2015 - v sobotu v Music Clubu Drago proběhl první čistě jazzový koncert, zahrála si u nás frýdecko-místecká kapela BEHIND THE DOOR. Ač jsme měli z této akce "určité obavy", kluci potvrdili svou vynikající pověst, která je předcházela a ukázali, co vše dovedou. Určitě je u nás zase za nějakou dobu budete moci vidět a slyšet!!!