facebook bandzone

ÚVOD


Vítáme Vás na stránkách MusiClub DRAGO!!!

Rádi bychom Vás pozvali do opravdového hudebního klubu, který jsme otevřeli 28. června 2014 v Novém Jičíně na Hřbitovní ulici nad obchodem Hruška.

MusiClub Drago nahradil dřívější hernu s diskotékou „Férko“. Prostor po bývalé herně byl kompletně vystěhován a je zde vybudován NOVÝ HUDEBNÍ KLUB. Nábytek i bar jsou zhotoveny ve stylu palet.

Základní hudební náplní by měla být živá poslechová vystoupení hudebních skupin a hudebníků. Předpokládáme zaměření hudebních stylů spíše na generace 20 let a výše, ale určitě nebudeme bránit ve vstupu i mladším ročníkům, kteří mají rádi kvalitní živou hudbu....

Nabízíme v klubu možnost pořádání různých firemních akcí, soukromých oslav (občerstvení formou cateringu), studentských akcí (maturitní večírků, atd.), módních přehlídek, karaoke, divadelních a zábavných představení, představení žáků uměleckých škol, apod.

Přijďte si užít atmosféru klubu, poslechnout kvalitní hudbu v zajímavém interiéru a vychutnat si širokou nabídku na baru (zaměření hlavně na koktejly a míchané nápoje). Uvítá Vás příjemná obsluha.


Provozní doba:
pátek    od 19:00 - 03:00 hod.
sobota  od 19:00 - 03:00 hod.
(konkrétní provozní doba je vždy uvedena v jednotlivých měsíčních programech na základě akcí)


Telefon pro rezervace:  
+420 736 236 620